Toto jsem já, Julie Válková – organizátorka, propojovatelka, mentorka. Miluju výzvy a miluju nová setkání. Moje energie je prý super nakopávací a budu moc ráda, pokud si mě vyberete za svou průvodkyni na cestě k úspěšnějšímu podnikání.

Přečtěte si o mně víc a uvidíte, co vše vám můžu předat.

Vystudovala jsem farmacii a byla jsem opravdu dobrá v nacítění se na problémy pacientů a poradenství. Lákal mě však svět a jiné kultury.

Dělala jsem delegátku a průvodkyni a přes zimy sjezdila půl světa sama s batohem.

Založila jsem eventovou agenturu EventEra, se kterou jsme uspořádali řadu odborných konferencí.

Jsem majitelkou projektu JiLsisters – spolu se sestrou vyrábíme plánovací TO-DO bloky a snažíme se tak o lepší organizaci vašich dní.

Jsem energická a velmi vytrvalá. Miluju organizování. Vím, jak si nastavit cíle a cestu k nim a proto jich dosahuji. Naštěstí touto svou vlastností dokážu podpořit i ostatní.

Podnikám už 8 let a mám zkušenosti s vedením s.r.o. i malé designové značky. Baví mě online marketing, který mě nutí učit se stále nové věci. Fotím flatlay fotky, mám kurz copywritingu i facebook reklam. Mám přehled ve spoustě oborů.

Miluju jógu a meditaci, které mě pomáhají ukotvit. Díky práci ve flow a napojení se mi dostává skvělých nápadů a postřehů.

Jsem mámou dvojčat a sice mě ze začátku v práci trošku zbrzdily, ale nikdy jsem nepřestala. Vím, jaké to je podnikat s dětmi a mám své finty, jak to zvládnout, o které se ráda podělím.

Zbožňuju objevování nového – ať už to jsou nová místa nebo potenciál v lidech. Dokážu vás dovést na startovní čáru a budu vás povzbuzovat i v běhu.

Je toho hodně? Jsem multipotenciálka a nebráním se tomu. Mám pestrý život a jsem v něm spokojená. Velmi ráda potkávám nové lidi a seznamuju své přátele na setkáních. Ráda sním, protože snění a vizualizace mi pomáhají být tam, kde být mám. Není nic lepšího, než najít své poslání a žít ho.

Pokud s vámi souzním, ozvěte se mi.

Propojuji léta svých zkušeností a organizačních dovedností, abych vás dovedla k vysněnému cíli – ať už je to založení úspěšného podnikání, nebo další kroky, které můžete podniknout, abyste byly více vidět na sociálních sítích a našly jste spolupracovnice nebo klientky, po kterých toužíte.