Pomůžu vám vyřešit, jak a kde být vidět v online světě a čím zaujmout své klienty.
Jsem velmi rychlá, okamžitě vidím místa pro zlepšení a sypu nápady.
Sítě

Nastavení a strategie – Facebook (Instagram) . Kde jsou vaši klienti a jaké dávat příspěvky, abyste je oslovily. Jak plánovat obsah, abyste u toho vydržely.

Magnet na web

Budujte si databázi a oslovte svoje srdcové zákazníky přímo. Vymyslíme spolu přitažlivý magnet a další cestu zákazníka až k nákupu.

Vaše značka

Jak působíte na webu a na sítích? A jak působit chcete? Vyladíme váš brand, abyste byla autentické a přitáhla si klienty, kteří vás budou milovat.  

Byznys mentoring pro online podnikatelky

Konzultace

Jednorázová konzultace 60 minut 1.500 Kč

Pojmenujeme aktuální hlavní problém ve vašem podnikání a vyřešíme ho. Naladím se na vás, dám vám praktické tipy a nápady, dostanete komplexní návod. Konzultace je přes ZOOM, nahrávám ji a vy potom dostanete záznam, nemusíte si dělat poznámky a já díky tomu můžu chrlit jeden nápad za druhým.

Balíček konzultací 4 hodiny – 4.900 Kč

Pro opravdový posun v podnikání je potřeba vytrvalost, strategie a praktické kroky.

Na úvodní konzultaci probereme vaše podnikání, nabídku, ideálního klienta a cíl, kterého chcete dosáhnout. Vymyslíme tu nejlepší možnou strategii, která vám bude vyhovovat. Moje energie a nápady vás podpoří a podrží na vaší cestě, konzultace jsou ideální po 2-3 týdnech. Platnost balíčku je 3 měsíce. 

Měsíc s Julií

VIP balíček – intenzivní každodenní spolupráce zaručí raketový posun.

Probereme současný stav vašeho podnikání, vychytáme problémy s nastavením sítí a cesty zákazníka, upravíme váš brand, nastavíme strategii, která vám bude vyhovovat a které se potom můžete dál držet.

Magnet od A do Z

Nápad, realizace, umístění na web, napojení na mailing – vše za 5.600 Kč

Na úvodní konzultaci spolu vymyslíme, který magnet bude pro vaše publikum nejpřitažlivější. Graficky vám ho zpracuji a doladím texty, aby na ně vaši srdcoví zákazníci slyšeli. 

Součástí služby je i umístění na web, propojení s emailovým softwarem (např. Mailerlite). Následná emailová série, která vede zákazníka k nákupu.

Co je potřeba z vaší strany? Vaše know-how, které do magnetu dáte a grafické podklady vaší značky.

 

Váháte nad delší spoluprací?

Rezervujte si seznamovací 20minutovou konzultaci zdarma, kde se můžeme víc poznat a říct si, jestli si budeme rozumět.