Pomůžu vám vyřešit, jak a kde být vidět v online světě a čím zaujmout své klienty.
Jsem velmi rychlá, okamžitě vidím místa pro zlepšení a sypu nápady.
Sítě

Nastavení a strategie – Facebook (Instagram) . Kde jsou vaši klienti a jaké dávat příspěvky, abyste je oslovily. Jak plánovat obsah, abyste u toho vydržely.

Magnet na web

Budujte si databázi a oslovte svoje srdcové zákazníky přímo. Vymyslíme spolu přitažlivý magnet a další cestu zákazníka až k nákupu.

Vaše značka

Jak působíte na webu a na sítích? A jak působit chcete? Vyladíme váš brand, abyste byla autentické a přitáhla si klienty, kteří vás budou milovat.  

Byznys mentoring pro online podnikatelky

Konzultace

Jednorázová konzultace 60 minut 1.800 Kč

Pojmenujeme aktuální hlavní problém ve vašem podnikání a vyřešíme ho. Naladím se na vás, dám vám praktické tipy a nápady, dostanete komplexní návod. Konzultace je přes ZOOM, nahrávám ji a vy potom dostanete záznam, nemusíte si dělat poznámky a já díky tomu můžu chrlit jeden nápad za druhým.

Balíček konzultací 4 hodiny – 6.200 Kč

Pro opravdový posun v podnikání je potřeba vytrvalost, strategie a praktické kroky.

Na úvodní konzultaci probereme vaše podnikání, nabídku, ideálního klienta a cíl, kterého chcete dosáhnout. Vymyslíme tu nejlepší možnou strategii, která vám bude vyhovovat. Moje energie a nápady vás podpoří a podrží na vaší cestě, konzultace jsou ideální po 2-3 týdnech. Platnost balíčku je 3 měsíce. 

Balíček STRATEGIE + SÍTĚ 9.500 Kč

Balíček pro efektivní fungování na sítích

Vytvoříme obsahovou strategii pro vaši ideální cílovku.

Balíček obsahuje PDF materiály, konzultaci k obsahovým pilířům na vaše sítě (45-60 min), vypracování a vyladění marketingového měsíčního plánu (45-60 min), návazné strategické konzultace (4 x 60 minut), korekce a vylepšení textů přes Messenger (4 x 15 min), úprava příspěvků v Canvě (4 x 15 min), kurz Canva jednoduše.

Před touto spoluprací si bookněte seznamovací hovor a následně vás požádám o vyplnění vstupního dotazníku.

Školení pro firmy – SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zviditelněte svou firmu na sítích

3hodinové skupinové školení ve vaší firmě na Facebook a Instagram. Jak funguje algoritmus, co je cílem na sítích, typy příspěvků, obsahová strategie, využití na maximum.

Cena od 6.000 Kč dle počtu účastníků a rozsahu.

Klienti: Univerzita Palackého Olomouc, Lékárny AVE

 

Váháte nad delší spoluprací?

Rezervujte si seznamovací 20minutovou konzultaci zdarma, kde se můžeme víc poznat a říct si, jestli si budeme rozumět.